Pärnu Sadama korvpallurid jäid kodusaalis Raplale alla

Karl Hütt
Pärnu Sadama korvpallitiim jäi vastastele alla viie punktiga.
Pärnu Sadama korvpallitiim jäi vastastele alla viie punktiga. Foto: Urmas Luik/Pärnu Postimees

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas pühapäeva õhtul kodusaalis Eesti–Läti ühisliiga matšis Avis Utilitas Raplale 78:83.

Pärnu jäi kohe matši alguses kaotusseisu ja külalised võitsid avaveerandi 29:15. Teise veerandaja lõpuks vähendasid pärnakad kaotuseisu 11 punkti peale.

Pausilt tulnud, jätkus Pärnu Sadama korvpallimeeskonnal hoogu ja pärast Mihkel Kirvese tabavat viset näitas tabloo 50:53. Siiski suurendas Rapla kolmanda veeradaja lõpuks eduseisu 13 punktini.

Matši lõpp kujunes väga tasavägiseks, sest umbes minut enne lõppu tabas Mihkel Kirves viske ja vähendas Pärnu Sadama kaotusseisu miinimumi. Mäng lõppes siiski Rapla 83:78 võiduga.

Mihkel Kirves viskas 22 punkti.
Mihkel Kirves viskas 22 punkti. Foto: Madis Sinivee

Pärnu resultatiivseim oli 22 punkti visanud Mihkel Kirves, vastastele tõi 16 punkti Darryl George Tucker jr.

Pärnu Sadam asub Eesti–Läti ühisliiga turniiritabelis seitsmendal kohal.

Kuna kolmapäeval kodusaalis toimuma pidanud matš BC Kalev/Cramo vastu lükati edasi seoses teisipäevase meistrite liiga kohtumisega, kus Kalev võõrustab Prantsusmaa klubi Strasbourg,  mängib Pärnu korvpallimeeskond järgmisena laupäeval kell 17 võõrsil Ventspilsiga.