Vändra maadlejad osalesid edukalt rahvusvahelistel jõukatsumistel

Karl Hütt
Andreas Välja (vasakult esimene) sai Rumeenias maadlusvõistlustel teise koha.
Andreas Välja (vasakult esimene) sai Rumeenias maadlusvõistlustel teise koha. Foto: Erakogu

Vändra maadlusklubi Suure Karu Pojad sportlased tulid välismaalt võistlustelt tagasi medalitega. Tunnustuse pälvis maadlusklubi treenergi.

Andreas Välja osales Rumeenias Valentin Bati memoriaalil, kus võistles U15 vanuseklassis ja maadles kehakaalus kuni 75 kilogrammi. Vastaseks olid tal kohalikud maadlejad ja rahvuskaaslased. Välja saavutas turniiril teise koha.

Helary Mägisalu võttis osa Soomes Arvo Haavisto memoriaalist ja võitis kuni 60 kilogrammi kaalukategoorias esikoha.

Helary Mägisalu.
Helary Mägisalu. Foto: Erakogu

Peale sportlaste pälvis Eesti maadlusliidu juhatuselt aktiivseima treeneri autasu Mario Mägisalu, kes järjepidevalt on panustanud treeneritöösse ja korraldanud edukalt nii laagreid kui võistlusi.