K, 29.03.2023

GALERII ⟩ Aasta algab fotonäitustega

Aasta algab fotonäitustega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ülo Soomets avas Sindi raamatukogus fotonäituse kõigist oma Tori bussijaama galeriis olnud ja bussiga sõitjate aega sisustanud varasematest väljapanekutest. Pildil võtab ta kingitust vastu raamatukogu juhatajalt Rita Raudsepalt.
Ülo Soomets avas Sindi raamatukogus fotonäituse kõigist oma Tori bussijaama galeriis olnud ja bussiga sõitjate aega sisustanud varasematest väljapanekutest. Pildil võtab ta kingitust vastu raamatukogu juhatajalt Rita Raudsepalt. Foto: Urmas Luik

Pärnu fotoklubi liige Ülo Soomets avas Sindi raamatukogus fotonäituse kõigist oma varem Tori bussijaama galeriis eksponeeritud näitustest: “Lumevalge”, “Kevadpeatus”, “Kultuur Soomaal”, “Mänguline vaikelu”. Nagu asukohtki vihjab, on ta piltidele jäädvustanud eelkõige oma kodukanti.

Pärnu kontserdimaja galerii seintel on veel jaanuari keskpaigani võimalik vaadata Pärnu fotoklubi liikmete ühist aastanäitust, mis toob traditsiooniliselt vaatajate ette nende viimase tosina kuu parima saagi.

Järgmine Pärnumaal tegutsevate professionaalsete ja harrastusfotograafide ülevaatenäitus toimub aga veebruari algul Pärnu FotoFestil, kuhu Pärnu linnagalerii ootab just praegu kõigilt põnevaid tabamusi ja fotolavastusigi, mis mahuksid pealkirja “Nimetu/Untitled” alla. Teema selgituseks on kuraatorid välja toonud põhjenduse, et tihti on autorid dilemma ees, mida panna pildile nimeks, ja kergema vastupanu teed minnes jäetakse pealkiri panemata. Vaatajale jääb alati võimalus ise mõistatada, mis on pildil.

Märksõnad
Tagasi üles