Kuue uue mängijaga Vaprus kaotas treeningmängus Paidele

Pärnu Postimees
Vapruse treeningmäng Paide linnameeskonnaga lõppes Kesk-Eesti tiimi võiduga.
Vapruse treeningmäng Paide linnameeskonnaga lõppes Kesk-Eesti tiimi võiduga. Foto: Liisi Troska/Ejl

Märtsis algavaks meistriliigahooajaks valmistuva Pärnu Vapruse jalgpallimeeskonna ridades lõi treeningmängus Paide linnameeskonna vastu kaasa kuus uut mängumeest. Kohtumine lõppes mulluse Eesti pronksisatsi võiduga.

Tiimide kokkuleppel 2x40 minutit peetud mängus jooksid Vapruse eest seni tuttavate nägude kõrval platsile vastselt klubiga lepingu sõlminud Martin Kase, Sander Sinilaid ja Kristjan Kask, aga ka eelmisel aastal FC Flora süsteemis pallinud Igor Ustritski ja Taaniel Usta. Samuti oli treeningmängus Vapruse dress seljas mullu Pärnu jalgpalliklubi meeskonnas kaasa teinud Nazar Vyzdrykil.

Vapruse ridades lõi kaasa mitu uut mängumeest.
Vapruse ridades lõi kaasa mitu uut mängumeest. Foto: Liisi Troska/EJL

Vapruse eest tegi kaasa mullu meeskonnaga liitunud Anton Krutogolovgi. Eelmisel aastal tiimi täiendanud Marek Kaljumäe tänavu Pärnus ei mängi: ta taasliitus Tallinna Kaleviga.

Treeningmängus löödi kaks väravat: Paide meeskond sai tabamuse kirja mõlemal poolajal. Esimese poolaja keskel skooris Kaimar Saag ja teisel Kevor Palumets ning mäng lõppes tulemusega 2:0.

Pärnu Vapruse järgmine mäng on laupäeval Viljandis, kus jalgpalliliidu taliturniiri raames minnakse vastamisi Tartu Tammekaga.