Vapruse matš jäi koroonapositiivsete tõttu ära, PJK mängis viiki

PJK mängis Flora järelkasvutiimiga 1:1 viiki.
PJK mängis Flora järelkasvutiimiga 1:1 viiki. Foto: Mailiis Ollino

Täna pidid vutimurule astuma nii Pärnu Vapruse kui Pärnu jalgpalliklubi (PJK) sportlased, ent paraku pääsesid palli taga ajama vaid viimased.

“Seoses COVID-19-juhtumitega meie esindusmeeskonnas ei toimu tänast Taliturniiri kohtumist,” teatas Vapruse võistkond oma fännilehel.

Vaprad Karud pidanuks Viljandis madistama teise meistriliiga satsiga ehk Tartu Tammekaga. Pärnu võistkond peaks järgmine kord mängima 29. jaanuaril, kui vastu astub esiliiga meeskond Nõmme United.

Algaval hooajal tugevuselt kolmandal tasemel ehk esiliiga B-tasandil palliv PJK sõitis pealinna ja mängis jalgpalliliidu sisehallis 1:1 viiki FC Flora U21 tiimiga. Võrke sahistati alles matši lõpus: Silver Õismets viis pärnakad 84. minutil juhtima, ent Marten Luigel oli kaks minutit hiljem vastus olemas.

PJK eest pääsesid platsile kõik 14 mänguks üles antud pallurit: Johannes Gevlja, Veiko Vespere, Eke Tormis Pikk, Jako Kanter, Igor Mohhov, Reimo Madissoo, Silver Õismets, Mirko Mardiste, Marko Mardiste, Dario Ilbi, Madis Hoop, Andreas Põld, Denis Balandin ja Dzheki Chan.