Laupäeval kogunes Türi spordihoonesse 104 sportlast, kes hakkasid võitlema täiskasvanute vaba-, naiste- ja Kreeka-Rooma maadluse Eesti meistritiitlite nimel.

Teekonna Järva maakonda võtsid ette kõik kolm Pärnumaa klubi: Vändra Suure Karu Pojad, Lääneranna spordikool ja Pärnu maadlusklubi Leo.

Vahvat vaatepilti nägi kuni 60kiloste meeste Kreeka-Rooma maadluses, kus seitsme osaleja hulgast murdsid finaali vändralastest vennad Helary ja Mario Mägisalu. Seekordki jäi peale tiimi esinumber ja EMi hõbedamees Helary, kes alistas kaks aastat vanema vennase ja Vändra klubi eestvedaja Mario 11:0. Samas kaaluklassis madistas kolmaski Suure Karu Poeg Karol Pert, kel tuli leppida kuuenda kohaga.