Otepääl teenisid esikoha nii Simo Teearu (vasakul) kui Anders Veerpalu (paremal). Hendrik Petersoni (keskel) saagiks jäi hõbe. Foto: Jõulu Suusaklubi

Täna sõideti Otepääl Tehvandi spordikeskuses Alexela noorte suusasarja kolmas etapp, kus võistlustules oli 23 Jõulu suusaklubi liigetki. Klassikatehnika etapilt naasti Pärnumaale kuue medaliga.

Võisteldi klassikatehnikas.

Vanimas eaklassis (M23) pälvis kindla võidu Jõulu sportlane Simo Teearu (28.30,6), kes edestas kümnekilomeetrisel distantsil hõbedameest Kevin Grihinit (Karupesa Team) 17,4 sekundiga.

M20 vanuseklassi sama pikal mõõduvõtul teenisid jõulukad kaksikvõidu: Anders Veerpalu (29.20,8) oli Hendrik Petersonist 11,2 sekundi võrra kiirem.

Kuni 11aastaste poiste hulgas tegi kõva sõidu Tormi Pajusalu, kes pingutas 34 sportlase hulgas kaks kilomeetrit teise koha vääriliselt (7.39,8).

Kuni 14aastaste poiste hulgas sai 15 atleedi hulgas pronksi kaela Teet Järvoja, kui läbis kolm kilomeetrit 9.03,6ga. Kolmanda koha pälvis ka Anlourdees Veerpalu (8.57,2), kes läbis N16s 21 tüdruku seas sama distantsi 8.57,2ga.