Koroonaga kõvasti pihta saanud Sadama kossutiim võib võtmemängijast ilma jääda

Kui kaks aastat oli Sadama korvpallimeeskond koroonast prii, saadi nüüd täie rauaga. Foto: Urmas Luik

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas Eesti–Läti ühisliigas tabeli põhja kuuluvale Liepājale 70:84. Klubi juht Johan Kärp tõdes, et tiimi räsis hiljuti kaks halba asja: esiteks koroona, mis tõmbas pool meeskonda rajalt maha, ja teiseks põhimängija vigastus.

Matš kodulinnast 394 kilomeetri kaugusel Liepājas algas tasavägiselt: avaveerand lõppes 15:20 ja poolaeg 38:38. Pausilt naastes spurtisid lätlased 17:6 ja juhtisid enne viimast veerandaega kuuega. Otsustavat neljandikku alustas kodumeeskond kümne vastuseta punktiga ja mäng oli tehtud.

“Meil ikka tuleb see hooaeg viletsaid mänge sisse ja üks oli tänane,” nentis pettunud ja käheda häälega Kärp vahetult pärast lõpuvilet. “Olime kaitses nõrgad ja vastased said korvi alt vabalt panna. Ma ei taha öelda, et kutid ei tahtnud … Mingi moment hakkab halvasti minema ja siis läheb lõpuni välja.”