Kaheksamänguline võiduseeria tõstis vollenaised põhiturniiri võitjaks

Pärnu naiskond võitis põhiturniiri.
Pärnu naiskond võitis põhiturniiri. Foto: Allan Mehik

Esiliiga põhiturniiri viimases kohtumises oli edukas Pärnu spordikooli naiskond, tagades võiduga Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK üle esikoha. Ühtlasi said selgeks veerandfinaalide paarid.

Kodusaalis mänginud Pärnu spordikool võitis eile esimesed kaks geimi 25:21 ja 25:16. Kolmandas vaatuses olid 25:23 paremad tartlannad, ent pärnakad panid matšile punkti neljandas geimis, võites selle 25:21 ja kogu matši 3:1.

Seejuures võitsid pärnulannad kaheksanda matši järjest ja lõpetasid põhiturniiri 11 võidu ja kolme kaotusega, mis andis tabelis esikoha. Teine oli Saaremaa ja kolmas Peetri VK.

Põhiturniiri parim Pärnu läheb kahemängulises (kodus ja võõrsil) veerandfinaalseerias vastamisi kaheksanda asetuse ehk Tallinna spordikooliga. Saaremaa (põhiturniiri 2.) kohtub veerandfinaalis Kastre vallaga (7.), Peetri (3.) Dorpatiga (6.) ja Sparta (4.) Gerardo’s Toys/Neemecoga (5.).