Motopoisid kihutasid Võrumaal mehiselt

Joel Kukk
Pärnu motoklubi tulevikulootus Leslie Puller kihutas teise auhinna vääriliselt.
Pärnu motoklubi tulevikulootus Leslie Puller kihutas teise auhinna vääriliselt. Foto: Rauno Kais

Eestimaa talimängude motokrossil Võrumaal Adrenalina Arena sisehallis võistles 70 sportlast ja paremus selgus viies arvestuses.

Meie sportlastele oli edukaim noorte 65 ccm masinaklass, kus Pärnu motoklubi kasvandikud Leslie Puller ja Theo Kolts saavutasid kahe sõidu kokkuvõttes Viljandi poisi Ottomar Saagi järel vastavalt teise ja kolmanda koha. Tihemetsa motoklubi esindav Karl-Martin Luuker kihutas kuuenda koha vääriliselt.

85 ccm tsikleid taltsutanud noormeeste konkurentsis oli kiireim põhjanaaber Viktor Leppälä. Pärnumaa parimana sai Vihuri klubi sportlane Frankie Lvovs viienda koha. Õrnema soo motosportlaste seas oli võidukas Karleen Randver Valgamaalt ja Tihemetsa piiga Lisanne Lensment lõpetas võistluse viiendana.

Hobiklassis pani oma paremuse maksma soomlane Simo Koskinen. Pärnakas Mati Nuut tuli viiendaks, Paikuse klubi raudvara Aivo Rabbi oli kümnes ja Nuudi klubikaaslane Risto Vanatoa sai 22. koha.

Kõige kiiremate tsiklite MX Openi klassis tuiskas mõlemas sõidus esimesena finišisse Karel Kutsar Võrumaalt. Üle pika aja taas sadulasse istunud Paikuse motomees Hendrik Talviku saavutas viienda koha.

Eeloleval nädalavahetusel kihutavad motosportlased Tartumaal Suure-Rakke rajal talvise kestuskrossi karikasarja etapil.