Pärnakas kihutas Inglismaal pjedestaalile

Pärnu motoklubi võidusõitja Harri Kullas (paremal) teenis Inglismaa krossil teise auhinna. Foto: MX Nationals

Pärnu motoklubi krossiäss Harri Kullas saavutas Briti motokrossisarja MX Nationals avaetapil Fat Cati rajal MX1 klassis teise koha.

Avasõidu esimese ringi kolmandana lõpetanud pärnakas asus jälitama Aston Dickinsoni ja Josh Gilbertit. Kuuendal tiirul möödus Kullas Dickinsonist ja tõusis teiseks, kuid liidrit püüda ei õnnestunud ja nii lõpetas ta sõidu teisena. Kolmandana tuiskas finišisse Shaun Simpson.

Teiseski sõidus oli kiireim avasõidu võitja Gilbert, Kullasele kuulus teine ja Simpsonile kolmas koht. Kahe sõidu kokkuvõttes teenis Gilbert 50 punkti, Kullase arvele laekus 44 ja Simpsinile 40 silma. Nädal varem Briti motokrossi meistrisarjas triumfeerinud Tommy Searle pidi seekord leppima 16. kohaga.