E, 4.07.2022

Galerii ⟩ EKRE sihib Pärnumaal 1000pealist liikmeskonda

EKRE sihib Pärnumaal 1000pealist liikmeskonda
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
EKRE Pärnumaa ringkonna juhatuse esimeheks valiti kaheksandat korda järjest ainus kandidaat Helle Kullerkupp.
EKRE Pärnumaa ringkonna juhatuse esimeheks valiti kaheksandat korda järjest ainus kandidaat Helle Kullerkupp. Foto: Mailiis Ollino

Laupäeval toimus Pärnu kohvikus Vol de Mar Eesti konservatiivse rahvaerakonna (EKRE) Pärnumaa ringkonna üldkoosolek. Kokkusaamise päevakavas oli muu hulgas pilguheit möödunud aasta tegemistele ja uue juhtkonna valimine. Ligemale 90 erakonnaliikme osalusel koosoleku algust tähistati riigi- ja erakonnalipu saali toomisega Eesti hümni saatel.

Martin Helme jutu järgi EKRE eelseisvaid riigikogu valimisi ei karda ja loodab võtta üle 25 mandaadi. “Mulle meeldib, et erakonna sees on poliitiline konkurents. Mulle meeldib, et teil oli aseesimehe kohale kandidaate kaks ühele. Mulle meeldib, et juhatusse oli konkurents. Konkurents on hea asi, viib edasi ja sütitab inmestes vajadust teha tööd ja pingutada,” kõneles EKRE esimees ja lisas, et ei salli intrigeerimist ja erakonna lõhkumist. “Ma näen, et meil on erakonnas enne valimisi aktiveerunud sisse sokutatud lõhkujad, kes kukuvad laamendada. Nende inimestega meil pikka juttu ei ole, erakonnast välja ja kogu lugu. Meil peab olema ühtsus,” selgitas Martin Helme oma põhimõtteid.
Märksõnad
Tagasi üles