VIDEO Vaprus jäi Narvas punktideta, PJK viigistas koduväljakul

Pärnu Vaprus pidi enda võrgust noppima kolm palli.
Pärnu Vaprus pidi enda võrgust noppima kolm palli. Foto: Mailiis Ollino/Pärnu Postimees

Täna käisid vutimurul nii meistriliigas palliv Pärnu Vaprus kui aste madalamal mängiv Pärnu jalgpalliklubi (PJK).

Vaprus madistas Narvas sealse Transiga ja pidi tunnistama kodumeeskonna 3:1 paremust. Trans läks juhtima 18. minutil, kui Deniss Dedetško kõmmutas palli karistuslöögist ristnurka. 73. minutil suurendas kodumeeskonna edu Gleb Pevtsov ja 81. Volodõmõr Prõjomov. Pärnakate auvärava lõi 92. minutil penaltist Kevin Kauber.

Vaprus on kuuest mängust võitnud ühe ja paikneb kolme punktiga kümne meeskonna seas kaheksandal kohal. Teisipäeval läheb suvepealinna meeskond kodustaadionil vastamisi Tartu Tammekaga.

Esiliigas palliv PJK võõrustas Rehepapi kunstmurustaadionil 30 pealtvaataja ees Tallinna FCI Levadia duubelrivistust. Kui normaalaeg oli täis tiksunud, vaatas tabloolt endiselt vastu 0:0. 92. minutil läksid pealinlased juhtima, kui skooris Nikita Vassiljev. Minut hiljem vastas Karmo Valk ja nii jätsid pärnakad punkti koju.

PJK-l on kuue mänguga kolm viiki, mis reastab nad esiliigas viimaseks. Neljapäeval mängib PJK võõrsil Paide linnameeskonna U21 tiimiga.