Vapruse naiskond pudenes karikasarjast veerandfinaalis

Vapruse jalgpallinaiskond langes Eesti karikavõistlustel veerandfinaalis, kus jäädi alla Tallinna Kalevile. Foto: Mailiis Ollino/Pärnu Postimees

Pärnu Vapruse jalgpallinaiskond langes karikavõistlustel veerandfinaalis, kui koduväljakul tunnistati Tallinna Kalevi paremust.

Karikamängu avapoolajal väravaid ei löödud ja teise poolaja esimesel kolmandikulgi võrgud ei sahisenud, ent 62. minutil õnnestus Kalevil Vanessa Grutopi tabamusest skoor avada.

Selle järgnes Emma Treibergi etendus, kes lõi 17 minutiga veel neli väravat ja vormistas pealinna tiimi 5:0 võidu.

Karikasarjas pääsesid poolfinaalidesse veel Põlva Lootos, kes alistas lisaajal 2:1 Tartu Tammeka; FC Flora, kes sai 5:0 jagu Tabasalust, ja Saku Sporting, kes teenis 9:0 võidu Jõhvi Phoenixi ja Narva Transi ühendnaiskonna üle.

Pärnakatel on võimalus võtta Kalevilt revanši juba sel pühapäeval, kui Tallinnas minnakse vastamisi meistrivõistluste turniiril.

Vapruse järgmine kodumäng on 29. aprillil, kui külla sõidab Lootose tiim.