Kullas kihutas pjedestaali kõrgeimale astmele

Pärnu motoklubi võidusõitja Harri Kullas pani Inglismaa krossil oma paremuse maksma. Foto: MX Mania

Pärnu motoklubi krossiäss Harri Kullas võitis Inglismaal Briti karikasarja MX Nationali teisel etapil Landrake’i rajal kahe sõidu kokkuvõttes esikoha.

Ring-ringilt edumaad suurendanud Kullas tuiskas uhkes üksinduses finišisse, teisena lõpetas Tommy Searle ja kolmas oli kvalifikatsiooni kiireim mees Josh Gilbert.

Teises sõidus pidi meie mees tunnistama Gilberti nappi paremust ja kolmandana ületas lõpujoone Stuart Edmunds. Etapi kokkuvõttes teenis Kullas 47 punkti, järgnesid Gilbert 45 ja Searle 40 silmaga. Sarja edetabelit juhib Gilbert 95 punktiga, teisel positsioonil Kullasel on 91 ja kolmandat kohta hoidval Edmundsil 57 punkti.

Briti karikasarja kolmas etapp sõidetakse mai viimasel nädalavahetusel Lyngi krossirajal.