K, 29.03.2023

Vibulaskmise Pärnu avavõistlustel lasti külma trotsides paar maailmaklassi tulemust

Lauri Habakuk
, tegevtoimetaja
Vibulaskmise Pärnu avavõistlustel lasti külma trotsides paar maailmaklassi tulemust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kuigi Eestis on ilm vibulaskmiseks veel päris külm, sõitis Eesti eri paigust ja Lätist Tammiste vibustaadionile välishooaega avama sadakond sportlast.
Kuigi Eestis on ilm vibulaskmiseks veel päris külm, sõitis Eesti eri paigust ja Lätist Tammiste vibustaadionile välishooaega avama sadakond sportlast. Foto: Erakogu

Suvepealinna vibulaskjad avasid Tammiste vibustaadionil külma kiuste ühes sadakonna kodumaa ja Läti sportlasega tänavuse välishooaja.

Vibulaskjad kolisid õue võrdlemisi hiljuti. Pealegi vuhiseb väljas veel külm tuul, mis kangesti tahab näppe tuimaks teha. Niisiis ei saavutatud Pärnus veel üleliia häid tulemusi. Küll lasti Tammistes paar maailmaklassi resultaati, sealhulgas Eesti rekord.

Pärnu Meelise vibuklubi treener ja eestvedaja Leili Kukk tõdes, et tänavuse külma kevade tõttu pole saanud trennigi korralikult teha. Enamasti on nad saanud aprilli esimeses pooles välja ja ilmad on olnud selle aja peale juba ilusad. Tänavu pole veel olnud niisuguseid päevi, et saaks pikalt korraga lasta.

Küll vedas avavõistlusel osalenutel Kuke sõnutsi sellega, et päike paistis. See pakkus natuke leevendust, aga külm oli sellegipoolest. Kõigil olid käepärast soojad riided ja kindad, et need kohe pärast igat seeriat selga ja kätte tõmmata.

Kukk nentis, et tulemused olid sellised, nagu hooaja alguses ikka. Ega paremaid osanudki veel soovida. Paar mainitud maailmaklassi tulemust pakkusid meeldiva erandi.

Märksõnad
Tagasi üles