Euroopa meister näitas Karksi rajal oma võimu

Valitsev Euroopa meister Kevin Saar edestas lähimaid konkurente mäekõrguselt.
Valitsev Euroopa meister Kevin Saar edestas lähimaid konkurente mäekõrguselt. Foto: Kevin Saar #311/Facebook

Motokrossi Eesti meistrivõistluste avaetapi teisel päeval selgus Karksi-Nuias Ainja rajal paremus tosinas arvestuses.

Quadracer’ite eliitklassis oli mõlemas võistlussõidus ülekaalukalt kiireim valitsev Euroopa meister Kevin Saar Pärnu motoklubist, teiseks tuli Karl Robin Rillo Redmoto tiimist ja kolmas oli Mihkel Salujõe klubist HRC Racing.

Üle 35aastaste konkurentsis teenis esimese auhinna Paikuse motomees Kardo Saarmann. B-klassis võitis etapi Meelis Mäeots Paikuse klubist ja pärnakas Andres Mäeots sai viienda koha.

Kaherattaliste tsiklite klassis MX Hobi kihutas Aron Annerviek Pärnu motoklubist teise auhinna vääriliselt.  Õrnema soo võidusõidul tuli pärnulanna Carita Lomp kolmandaks ja Tihemetsa piiga Lisanne Lensment oli üheksas.

Mulgimaa meistrivõistluste arvestuses sõitis Tihemetsa klubist viis sportlast. Günther Põllumäe saavutas teise koha, Robin Paarman oli viies, Robin Kahu 11., Ilja Balabko 12. ja Rasmus Erik Viitas 14.