R, 27.01.2023

Galerii ⟩ Ülejõe kooli pere lustis ehedal staadionikontserdil

Ülejõe kooli pere lustis ehedal staadionikontserdil
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärnu Ülejõe põhikooli staadionil korraldatud peol “Puhume elu sisse” laulis, tantsis ja mängis puhkpilliorkestris ligemale 270 õpilast.
Pärnu Ülejõe põhikooli staadionil korraldatud peol “Puhume elu sisse” laulis, tantsis ja mängis puhkpilliorkestris ligemale 270 õpilast. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Ülejõe põhikooli staadionil korraldatud peol “Puhume elu sisse” laulis, tantsis ja mängis puhkpilliorkestris ligemale 270 õpilast. Kõik kooli oma noored, solistidest koorideni. “Ise nimetame seda oma esimeseks staadionikontserdiks,” lausus Ülejõe põhikooli muusikaõpetaja ja -aineühenduse juht Aet Vill.

Nagu laulupidudel ikka, algas kõik puhkpilliorkestri saatel marssivast rongkäigust.

Lauljaid saatis professionaalsete muusikute bänd koosseisus Kevin Lilleleht trummidel, Jaan-Eerik Aardam kitarril, Mart Nõmm bassil ja muusikaõpetajad klaveril. Õnneloosile pani õla alla kooli tehnoloogiaõpetuse tiim, kelle käe läbi valmisid just selleks peoks välja mõeldud laulupeologoga meened: topsikesed, võtmehoidjad ja magnetid.

“Idee sai alguse eelmisel kevadel, kui tundsime puudust ühisest musitseerimisest ja koosolemisest. Oleme tänulikud, et taas on see võimalik,” kõneles Vill. Pisemaid laulupidusid on kool varem õpetaja Maimu Muttiku ajalgi teinud, nii suurelt aga võeti ette esimest korda.

Märksõnad
Tagasi üles