Noored motomehed kihutasid Tihemetsas pjedestaalile

Pärnu poiss Theo Kolts kihutas Lauri krossirajal esimese auhinna vääriliselt.
Pärnu poiss Theo Kolts kihutas Lauri krossirajal esimese auhinna vääriliselt. Foto: Genadi Katenev

Tihemetsas Lauri rajal selgusid Eesti noorte motokrossi meistri- ja karikasarja esimese etapi võitjad tosinas arvestuses. Pärnumaa võidukihutajad saavutasid kolm esikohta.

Kõige pisemate poiste 50 ccm masinaklassis teenis kahe sõidu kokkuvõttes esimese auhinna Pärnu motoklubi tulevikulootus Martin Põder, teiseks tuli Dominic Toomsalu klubist DOM595 ja kolmandaks Sõmerpalu poiss Sebastian Puusepp. 65ccm juunioride arvestuses oli kiireim Theo Kolts Pärnu motoklubist, pjedestaali madalamad astmed kuulusid Sebastan Kloorenile Sõmerpalust ja Patriks Cirulisele Lätist.

Pitbike 88 Semi klassi juunioride arvestuses oli parim kodurajal kihutanud Ralf Kahu, teise auhinna pälvis avasõidu teisena lõpetanud ja teise sõidus kolmandana finišeerunud Samuel Sarv Viljandist ja kolmas oli Kaiser Kopti klubist Motoextreme.

Noorte meistri- ja karikasarja teine etapp sõidetakse 5. juunil Türil Kihli krossirajal.