Motosportlased kihutasid pjedestaalile

Joel Kukk
Pärnu motosportlane Alex Vetkin nautis Madona rajal võidurõõmu.
Pärnu motosportlane Alex Vetkin nautis Madona rajal võidurõõmu. Foto: Margus Almers

Pärnu motoklubi võidusõitjad teenisid Lätis Madonas supermoto Balti meistrivõistluste teisel etapil kolm esimest auhinda.

Klassis Pitbike Open oli kiireim Sven Vetkin, Pitbike 160 konkurentsis kihutas pjedestaali kõrgeimale astmele Alex Vetkin ja juunioride 85 ccm masinaklassis nautis võidurõõmu Mathias Vetkin.

Eesti motokrossi MX liiga teisel etapil Jõgeval Linnamäe rajal oli pärnakatest edukaim Kaspar Merilaht, kes MXD-klassis saavutas teise koha. Paikuse motoklubi sportlastele kuulus kaks pjedestaalikohta: Meelis Mäeots võitis esimese auhinna quadracer’ite B-klassis ja Aivo Rabbi tuli üle 50aastaste seenioride seas teiseks.