Vabavõitlejad naasid Leedust kopsaka medalisaagiga

Karl Hütt
Ülevalt vasakult: Robin Raud, Raimond Uibo, Endrike Käänik, Karl-Johannes Toht, Marten Muravski, Olavi-Tanel Kask (treener), Rait Raidla (treener), Brian Blumfledt.
Alt vasakult: Henri Hiiemäe (treener), Silver Tagu, Siim Veensalu, Remo Tomson.
Ülevalt vasakult: Robin Raud, Raimond Uibo, Endrike Käänik, Karl-Johannes Toht, Marten Muravski, Olavi-Tanel Kask (treener), Rait Raidla (treener), Brian Blumfledt. Alt vasakult: Henri Hiiemäe (treener), Silver Tagu, Siim Veensalu, Remo Tomson. Foto: Erakogu

Leedus korraldatud sportliku vabavõitluse ja kikkpoksi turniiril Vilkmergès Taurè näitas oma oskusi üheksa Pärnu spordiklubi Invicta esindajat, kes võitsid kaheksa medalit – viis kulda ja kolm pronksi.

MMA ehk sportliku vabavõitluse U18 vanuseklassis oli kuni 56,7kiloste võistlejate konkurentsis parim Pärnu spordiklubi sportlane Silver Tagu. Sama eaklassi sportlased Siim Veensalu ja Brian Blumfeldt võitsid esikoha vastavalt kuni 61,2- ja 77,1kiloste kategoorias. Üle 18aastaste seas saavutas Raimond Uibo (–77,1 kg) kolmanda koha.

Kikkpoksi U14 vanuseklassis tuli kehakaalus üle 57 kilogrammi esikohale Pärnu spordiklubi Invicta noorsportlane Robin Raud. U16 kategoorias (+72 kg) krooniti võitjaks Remo Tomson.

Kolmanda kohe teenis kikkpoksis U18 arvestuses võistelnud Marten Muravski (–70,3 kg) ja üle 18aastaste (–61,2 kg) seas võistelnud Karl-Johannes Toht.

Üle 18aastaste vanuseklassis debüüdi teinud Endrike Käänik (–77,1 kg) pidas küll pingelise lahingu, kuid seekord pjedestaalile ei jõudnud.

Kokku osales Leedus võistlustel 161 sportlast 29 klubist.