T, 7.02.2023

Galerii ⟩ Suvepealinnas uksed avanud kauplus üllatas hindade ja kaubavalikuga

Suvepealinnas uksed avanud kauplus üllatas hindade ja kaubavalikuga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Promo Cash & Carry poe avamisel kuulus lindilõikamise au Sanitex Eesti tegevjuhile Eigo Siimule ja kaupluse juhatajale Ilona Kolõbinale.
Promo Cash & Carry poe avamisel kuulus lindilõikamise au Sanitex Eesti tegevjuhile Eigo Siimule ja kaupluse juhatajale Ilona Kolõbinale. Foto: Mailiis Ollino

Tuules lehvivate lippude plagina saatel avati Pärnus Niidu tänaval Promo Cash & Carry kauplus, kust väikepoed, kioskid, kohvikud, baarid ja muud ettevõtted saavad soetada igapäevaseid tooteid. Kella kümne paiku, kui poe uksed ametlikult avanesid, lookles avarasse ja valgusküllasesse müügisaali sadakond uudistajat. Piduliku lindilõikamise ajal pakuti kundedele ja külalistele kihisevat jooki.

Tosin aastat tegutsenud Sanitex Eesti tegevjuht Eigo Siimu rääkis, et ehkki Pärnu jääb Tallinnale suuruselt alla, on Pärnu hoojaliselt tähtis koht. “Kogu äri liigub suveks siia – nii meie oma inimesed kui välisturistid. See on üks põhipõhjusi, miks me oleme alati pidanud Pärnumaad tähtsaks, kuhu oma teenused-tooted kohale tuua,” selgitas Siimu ja tõi näiteks õues toimuva. “Vaadates tänast ilma, siis ärimeestel on peavalu, millist kaupa ja kui palju ette varuda. Tänase ilmaga keegi ju jäätist ei osta, aga päikesepaistega oleks teine lugu.”

Märksõnad
Tagasi üles