Vapruse naiskond teenis meistriliigas punktilisa

Karl Hütt
Pärnu Vapruse naiskond võitis  Rannastaadionil Viljandi JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonda. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse naiskond võitis kodusel Rannastaadionil naiste jalgpalli meistriliiga matši 4:3 Viljandi JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna vastu.

Vapruse viis 40. minutil juhtima Kristina Bannikova, kuid juba paar minutit hiljem saatis palli pärnakate väravasse Katarina Põldur. 1:1.

Teise poolaja alguses oli taas täpne Bannikova, viies pärnakad 2:1 ette. 64. minutil suurendas penaltist koduvõistkonna eduseisu veel Laura Usta, tehes seisuks 3:1.

Siiski ei olnud matš sellega läbi, sest 74. minutil oli külalistest täpne Anna-Liis Joandi ja kümme minutit hiljem Raheli Jürgenson. Pärnu võiduvärava 4:3 lõi 90. minutil Oksana Kholod.

Vaprus asub turniiritabelis 13 punktiga neljandal kohal. Naiskonna järgmine matš tuleb 13. juulil, kui võõrsil minnakse vastamisi Põlva FC Lootusega.