Kergejõustiklased tulid Tartust tagasi karikate ja rekorditega

Karl Hütt
Merili Tiik (Pärnu Kalevi KJK) juhtis 800 meetri jooksu esimesel ringil võistlust, kuid Viola Hambidge (nr 86, SK Altius) võitis siiski lõpuks kindlalt. Foto: Marko Mumm/EKJL

Ligemale 300 osalejaga Eesti noorte karikavõistlustel olid Pärnumaa sportlased edukad.

Tartu Tamme staadionil peetud võistlustel võitis Viola Hambidge 800 meetri jooksu ajaga 2.12,34. Ühtlasi on see ka tema isiklik ja spordiklubi Altius uus rekord. Samuti täitis Hambidge sellega U18 EM-normi.

Altiuse treeneri Romet Mihkelsi sõnutsi võib tulemusega väga rahule jääda. “See oli väga targalt ja küpselt joostud jooks,” märkis ta.