VIDEO ⟩ Ronaldo kruttis põnevust, kuid Flora masinavärk töötas õlitatult

Pärnu Vapruse vutitiimil on võimalus FC Floralt saadud saun maha pesta laupäeval, kui suvepealinna väisab Tartu Tammeka. Foto: Sille Annuk

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond hoidis meistriliiga 18. vooru mängus tabelijuhi FC Flora vastu põnevust õhus ligemale tunni jagu.

Esimese veerandtunni järel ennast 0:2 kaotusseisust leidnud pärnakad tõid pealinnas ründaja Ronaldo Tiismaa 39. minuti tabamuse järel Taaveti ja Koljati heitlusse intriigi ja põnevust, ent teise poolaja alguses tegid pärispealinlased ruttu klaariks, et suvepealinlasetel ei tasu lootusi väga kõrgele ajada.

Teise poolaja kümnendal minutil asusid florakad Ken Kallaste väravast juhtima 3:1 ja kümmekond minutit hiljem lõi Pärnust pärit Rauno Alliku Flora neljanda. Mõni minut hiljem säras Martin Kase omavärava järel tablool juba 5:1 ja Martin Milleri 82. minuti tabamus vormistas kullajahtijate 6:1 paremuse.

17 mänguga seitse punkti kogunud Vaprus asub turniiritabelis endiselt kümnendal ehk viimasel real. FC Floral on liidrina 47 punkti ja ühe vähem peetud matšiga punktine edu suurima konkurendi FC Levadia ees.

Vaprusel on võimalus punktiarvet kasvatada laupäeval, kui Rannastaadionil võõrustatakse Tartu Tammekat.