Koduse mõõduvõtu võidu nimel punnitad ikka nii, et veri ninast väljas

, veebilehe toimetaja
Pärnu suveturniiri paaride grand prix' võistluse võitsid Olavi Oja (keskel) ja Marko Tenn (paremal). Turniiril täitis kohtunikuametit Jaak Känd (vasakul). Foto: Eesti Turniiribridži Liit

25. korda peetud Pärnu bridžifestivalil riisus koore hiljuti Eesti koondisega Euroopa meistrivõistlustel meie riigi läbi ajaloo parima tulemuse teinud Olavi Oja, kes teenis esikoha nii kohvikuturniiril kui paaride grand prix’ võistlusel.

Pärnu kesklinna seitsmes restoranis ja puhvetis toimunud kohvikuturniiril, kus mängiti 24 jaotust maksimumtulemusele, sai Olavi Oja koos pealinlase Jüri Aavaga kirja 60,42 protsenti. Teise koha saavutasid 59,52 protsendiga Andrias Heinlaid ja Margus Sutt, kolmandad olid 57,14protsendilise tulemusega Toomas Kork ja Mati Nirgi.

Pärnu bridžiklubi mängijatest teenisid viienda koha Urmas Küünarpuu ja Raini Lelle, kelle resultaadiks jäi 52,98 protsenti. Kohvikuturniiril osales tänavu 16 paari.