Vapruse kaptenil oli kahju vastastest ja rõõmu oma tiimi mängust

Vapruse kapteni Kristina Bannikova arvates pakkus suur võit Põlvas kahetisi emotsioone. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse jalgpallinaiskond praktiseeris Põlvas väravalöömist ja teenis kümnekesi mänginud vastase üle suure võidu.

Pärnakate avavärava lõi Vapruse eest esimest korda väljakule pääsenud naiskonna uusim liige Gerli Iisrael, kel kulus skoori tegemiseks 16. minutit. Poolajavileks said jala valgeks veel Jane Mirjam ja Kristina Bannikova ja vaheajaks oli Vapruse edu 3:0.

Teisel poolajal kasvatasid pärnakate väravaarvet Mirjam ja meistriliigas oma esimese tabamuse kirja saanud Karina-Mirtel Dervojed. Lõpuvile kõlades näitas tabloo Vapruse 5:0 paremust.

“Pärast puhkust pikk väljasõit Põlvasse ja saime positiivse stardi. Kahju oli vastastest, et nad terve mängu vähemuses pidid mängima, kuid hea meel meie mängu üle,” kommenteeris värava kirja saanud Vapruse kapten Bannikova klubi somes tiimi võiduemotsioone.

Võit Lootose üle tõstis Vapruse tabelis Tallinna Kaleviga samadele punktidele. Mõlemal naiskonnal on kirjas 16 silma ja Kalev on sellega kolmandal, Vaprus neljandal positsioonil.

Pärnakate järgmine mäng tuleb laupäeval Tallinnas meistriliiga liidri FC Floraga.