T, 4.10.2022

PILDID ⟩ ERRS tunnustas hõbemärgiga rahvatantsuansambli Kajakas pikaaegset liiget

Anu Jürisson
, kultuuritoimetaja
ERRS tunnustas hõbemärgiga rahvatantsuansambli Kajakas pikaaegset liiget
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lastepargis anti rahvatantsu ja -muusika tunnustus üle Marika Leibakule (paremal). Pildil kallistavad teda rahvatantsuansambli Kajakas tantsijad Hevelin Antsmäe ja Rein Prangli.
Lastepargis anti rahvatantsu ja -muusika tunnustus üle Marika Leibakule (paremal). Pildil kallistavad teda rahvatantsuansambli Kajakas tantsijad Hevelin Antsmäe ja Rein Prangli. Foto: Ain Saare

Eesti rahvatantsu ja rahvamuusika selts ERRS tunnustas Pärnu rahvatantsuansambli Kajakas kauaaegset pillimängijat Marika Leibakut hõbemärgiga, mille tantsijad andsid talle koos aukirja ja sellel oleva selgitusega – muusikaliste elamuste eest treeningtundides – üle oma sellesuvisel viimasel pargikontserdil Lastepargis.

Leibak sai ühtlasi varem ka ise ERRSilt kuldmärgi pälvinud pikaaegselt ansamblijuhilt Rita Mändlalt ning tantsijatelt Rein Pranglilt ja Hevelin Antsmäelt sooja kallistuse. Mändla tõdes, et siiamaani on üleriigiline selts tantsurühmade juhendajaid tunnustanud, tantsurühmade kauaaegsetele klaverisaatjatele aumärgi andmisega tehti alles üsna hiljuti algust.

Märksõnad
Tagasi üles