VIDEO Ronaldo lõi kauni värava, ent Vassiljev vastas ilusamaga

Ronaldo Tiismaa (pildil) lõi pärnakate eest iluvärava, ent Konstantin Vassiljev vastas veel kaunimaga. Foto: Gertrud Alatare

Pärnu Vaprus kaotas jalgpalli kõrgliigas võõral väljakul 1:3 Tallinna FC Florale.

Florakad asusid Eesti rahvusstaadionil 15. minutil juhtima, kui skoori tegi Martin Miller. Viigi seadis kümme minutit hiljem jalule Pärnu ründaja Ronaldo Tiismaa, kes lõi karistusalast väljast tõelise iluvärava.

Vaprus osutas südi vastupanu avatunni täitumiseni, siis tuli kaheminutiline mõõn: 61. minutil lõi florakate eest värava Pärnust pärit Rauno Alliku ja viiv hiljem koondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljev, kes saatis pärnakate võrku kauni kaarpalli 40 meetrilt.

Flora on 24 matši järel 66 silmaga esimene, Vaprus kaheksa punktiga viimane. Pärnakad loodavad punktilisa teenida järgmisel reedel koduväljakul Tallinna Kalevi vastu, kes on tabelis kaheksas.

Pärnu Vapruse naiskond sai meistriliigas viienda järjestikuse kaotuse, kui võõral väljakul jäädi 1:2 alla Saku Sportingule. Pärnakate tabamuse eest hoolitses Kristina Bannikova. Vaprakesed on kaheksa naiskonna konkurentsis langenud kuuendaks.