Vapruse jalgpallinaised pidid kodus tunnistama vastase paremust

Karl Hütt
Kristina Bannikova väravatest ei piisanud tartlaste alistamiseks.
Kristina Bannikova väravatest ei piisanud tartlaste alistamiseks. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse naiskond jäi kodusel Rannastaadionil naiste jalgpalli meistriliiga 20. vooru matšis 2:4 alla Tartu Tammekale.

Tartlased viis 27. minutil juhtima Kirkeliis Lillemets, kuid poolaja eelviimasel minutil saatis palli külaliste väravasse pärnakate kapten Kristina Bannikova ja esimene poolaeg lõppes 1:1.

Teisel poolajal olid tartlastest täpsed Renate-Ly Mehevets, Kirkeliis Lillemets ja penaltist suurendas taaralinnlate eduseisu 4:1ni Aleksandra Orlova.

Siiski ei olnud matš sellega läbi, sest 92. minutil vähendas penaltist pärnakate kaotusseisu 2:4ni Kristina Bannikova.

Vaprus asub 20 matši järel turniiritabelis 17 punktiga kuuendal kohal. Naiskonna järgmine mäng tuleb laupäeval kell 12, kui pärnakate vastaseks Rannastaadionil on Viljandi JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond.