VIDEO ⟩ Pärnu võrkpalliklubi lõpetas aasta vinge võiduga

Pärnakad istuvad jõululauda, võidumaitse suus.
Pärnakad istuvad jõululauda, võidumaitse suus. Foto: Urmas Luik

Pärnu võrkpalliklubi teenis Balti liigas hooaja kolmanda võidu, kui koduväljakul alistas tabelinaaberi Võru Barruse.

Hooaja edenedes järjest hoogu minev Toomas Jasmini juhendatav Pärnu noortepunt võitis esimese geimi 25:22, ent kaotas tasavägise teise vaatuse 25:27. Kolmas läks täiesti lörri, kui tabloolt vaatas vastu 11:25. Selg vastu seina, võideti 95 pealtvaataja ees neljas 25:18 ja otsustav, viies geim 15:11.

Vinges hoos oli diagonaalründaja Kaur Erik Kais, kes lõi maha pool tõsteist ja kogus 21 punkti (+9). Nurgamees Tony Tammiksaar panustas 13 silmaga (0). Võru eest oli 22 punktiga (+10) üleplatsimees Matthew August Slivinski.

Pärnakate rünnakuprotsent oli 38 ja vastuvõtt 54. Võrul olid samad näitajad 41 ja 51.

Balti liiga.
Balti liiga. Foto: Kuvatõmmis

Pärnul on nüüd viimasena kaheksa ja Võrul eelviimasena 13 punkti, aga pärnakatel on kaks mängu varuks. Selleks aastaks on mängud läbi, suvepealinlased tulevad uuesti platsile 7. ja 8. jaanuaril, võõrustades kodus Daugavpilsi ja Jēkabpilsi.