VIDEO Meistriliiga hooajaks valmistuv Pärnu Vaprus kasutas avamatšis 20 pallurit

Vapruse värava eest hoolitses Enrico Veensalu (kollases).
Vapruse värava eest hoolitses Enrico Veensalu (kollases). Foto: Mailiis Ollino

Noore koosseisuga Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond pidas Tallinnas jalgpalliliidu sisehallis esimese sõprusmatši, kui Taliturniiril mindi vastamisi kõrgliigasse tõusnud Harju JK Laagriga.

Harjukad avasid skoori seitsmendal minutil, kui äärest tulnud tsenderduse koksas ühe puutega väravasse Karel Eerme. Vaprus viigistas vahetult enne poolajapausi, kui Harju puurivaht eksis väljalöögil ja palli sai Raul Tääker, kes söötis selle karistusalas olevale Enrico Veensalule ning viimane kõmmutas penaltipunkti juurest mänguvahendi alla nurka.

Esimesel poolajal oli pallivaldamine Harju kasuks 69:31 ja pealelöögid 7:3.

Matš oli teiselgi poolajal Harju kontrolli all. Igor Prinsi hoolealused pidid teise palli oma võrgust noppima 48. minutil, kui kaitseliini sööduvea järel lõi kauni värava Kristjan Kriis. Skooriga 2:1 matš lõppeski.

Pärnu eest kuulusid algrivistusse Ott Nõmm, Raimond Tiidermann, Magnus Villota (kapten), Robin Limberg, Matthias Limberg, Raul Tääker, Robin Rits, Markus Miiter, Enrico Veensalu, Kristofer Põldme ja Joonas Sild. Teisel poolajal sekkusid vahetusest Kevin Kauber, Uku Kõrre, Reno Mark, Romet Nigula, Aleksandr Šurõgin, Ronaldo Tiismaa, Robin Mõtt, Reimo Madissoo ja Brenek Tauts.

Reedel lähevad pärnakad Taliturniiril vastamisi Tallinna Kaleviga.