Pärnu võrkpalliklubi ei suutnud tabeli viimaselt realt põgeneda

Pärnakad on 17 mängust võitnud neli.
Pärnakad on 17 mängust võitnud neli. Foto: Urmas Luik

Võrus läksid vastamisi Balti liiga kaks viimast, kui ühe punkti enam kogunud kohalik Barrus võõrustas Pärnu võrkpalliklubi.

Pärnakad suruti avageimis serviga ära ja vastu tuli võtta 19:25 kaotus. Toomas Jasmini hoolealustel oli võrukatest nii nigelam vastuvõtt (57 vs. 80) kui rünnak (31 vs. 44).

Teises geimis pääsesid ilma Hindrek Pulgata Võrru sõitnud pärnakad 9:7 ette, ent mängumeeste punktideks oldi 16:19 taga. Kodumeeskonnale enam ohtlikuks ei saadudki – 21:25.

Mäng libises kiiresti käest kolmandaski, kui jäädi 7:12 taha. Pärnakad said koduteele asuda 89minutilise matši järel, kui tabloolt vaatas vastu 17:25 ja 0:3.

Kahekohalise punktisummani jõudis suvepealinlastest vaid 30protsendilise efektiivsusega rünnanud diagonaalründaja Kaur Erik Kais, kes kogus kümme silma (+3). Nurgamees Tony Tammiksaar lõi maha 47 protsenti tõstetest ja panustas üheksa punktiga (–2). Võru eest oli 12 silmaga (+7) üleplatsimees Matthew Slivinski.

Balti liiga
Balti liiga Foto: Kuvatõmmis

Võrukad lõpetasid kaheksamängulise kaotusseeria ja hoiavad 16 punktiga eelviimast koha. Pärnu on 12 silmaga viimane.

Pärnakad tulevad uuesti platsile laupäeval kodusaalis, kui külla sõidab Riia tehnikaülikooli meeskond.