Noorte vabaajakeskus kutsub vaheajal loengutele

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu noorte vabaajakeskuse koolivaheaja loengusarjas tuleb jutuks, seegi kuidas internetis turvaliselt surfata.
Pärnu noorte vabaajakeskuse koolivaheaja loengusarjas tuleb jutuks, seegi kuidas internetis turvaliselt surfata. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu noorte vabaajakeskuses on kevadkoolivaheajal keskmisele ja vanemale koolieale ning lapsevanematelegi mõeldud loengusari.

Teisipäeval, 20. märtsil kell 15 saab kuulata loengut „Turvaliselt internetis“, 21. märtsil kell 17 on teemaks „Kohtinguvägivald“, 22. märtsil kell 15 on loeng liikluse teemal ja 23. märtsil kell 15 algab loeng „Alkohol/narkootikum/tubakas“.

Noorte vabaajakeskuse juht Ene-Eke Liiv kutsus klassijuhatajaid üles õpilaste seas selgitustööd tegema ja pakkus välja, et pärast koolivaheaega võiksid õpilased kirjutada essee, mis kajastab vähemalt ühel loengul kuuldut.

„Tulemusena koguneks klassitäis esseesid, mida saaks hiljem ühises ringis arutada – see on väga tõhus kuritegevust ennetav propaganda,“ ütles ta.
Loengusarja korraldavad Pärnu noorte vabaajakeskus ja Lääne prefektuur.
 

Tagasi üles