Vaprus teenis hooajaeelses matšis võidu

Magnus Villota kannab ka sel hooajal kaptenipaela.
Magnus Villota kannab ka sel hooajal kaptenipaela. Foto: Pärnu Jk Vaprus/Facebook

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond alistas hooajaeelses Taliturniiri mängus 2:1 Nõmme Unitedi.

Kuigi nõmmekad asusid 49. minutil mängu juhtima, kui penalti realiseeris Jevgeni Demidov, suutis Vaprus teise poolaja väravatest mänguseisu enda kasuks pöörata.

Nimelt oli 67. minutil täpne Kristofer Põldme ja võiduvärava autor 84. minutil Raul Tääker.

Pärast matši lausus Vapruse mängija Raimond Tiidermann, et põhiline, mis sellest mängust kaasa võtta, on hea emotsioon. “Saame uuele nädalale positiivselt vastu minna ja tööd jätkata.”

Pärnakate koosseisu kuulusid Hendrik Vainu, Raimond Tiidermann, Ranet Ristikivi, Martin Käos, Kevin Aloe, Reno Mark, Mathias Villota, Kevin Kauber, Enrico Veensalu, Kristjan Kask, Ronaldo Tiismaa, Ott Nõmm, Andri Hall, Robin Limberg, Joonas Sild, Kristofer Pōldme, Raul Tääker, Reimo Madissoo.