Pärnu saalihokitiim teenis esiliigas esimese võidu

Pärnu saalihokitiim sai viimaste minutite tabamustest magusa võidu.
Pärnu saalihokitiim sai viimaste minutite tabamustest magusa võidu. Foto: Ketryn Tallinn

Pärnu Bulleti / Silverehituse tiim sai saalihoki esiliigas kirja esimese võidu, kui alistas pealinna Sparta Team Automaailma teise meeskonna.

Pärnakate üleeilne mäng Märjamaal oli väga tasavägine esimestest minutitest lõpuni. Matši lõpptulemuse otsustasid 55. ja 56. minutil pärnakate visatud kaks väravat, mis viisid meeskonna 7:6 võiduni.

Pärnu resultatiivsemad olid Tõnis Põder (kaks väravat ja üks sööt), Rivo Rehe (1+2) ja Rasmus Jõesaar (1+2).

Pärnu meeskonna parimaks mängijaks valiti väravavaht Indrek Lehtmets, kes tegi väravasuul 28 tõrjet.

Pärnu tiimil on nelja võistkonnaga esiliiga turniiril kirjas võit ja kaotus, mis turniiritabelis annab Start Ehituse/Tartu valla järel teise koha.