Pärnu võrkpalliklubi meeskond andis Balti liiga veerandfinaalseeria avamatšis Selveri/TalTechi vastu tormihoiatuse: põhiturniiri viimasel real lõpetanud suvepealinlased ei andnud tabeli teise rea hõivanud pealinlastele suurt sõnaõigust ja vormistasid 3:1 võiduga hea üllatuse.

Avageimis püsis skoor võrdsena seisuni 10:10. Siis kallutasid pärnakad enda kasuks neli järgmist pallivahetust ja õige pea olid tablool numbrid 14:10. Geimi lõppfaasis kasvas suvepealinlaste edu juba üheksapunktiliseks (21:12), kuid siis oli õnnestumisi Selverilgi ja 24:17 edu järel sulas vahe 24:20le. Neljanda geimpalli põrutas Helger Hääl servijoone tagant võrku ja nii sai Pärnu meeskond 25:20 võidu. Pärnu tiimi rünnakute realiserimise protsent oli 56, vastastel 39. Suvepealinlaste suurim punktitooja oli Jörgen Vanamõisa. Tema nime taha kirjutati kuus silma ja kasutegur oli +5. Kolm punkti tõi Vanamõisa blokiga.