Samurai judokad võitsid noorte esivõistlustel seitse medalit

Eesti meistrivõistlustelt medali võitnud Pärnu judoklubi Samurai noorsportlased. Foto: Tair Tiitus

Pärnu judoklubi Samurai sportlased võitsid Tartus Eesti U16 ja U21 meistrivõistlustel seitse medalit.

U16-vanuseklassis krooniti esimest korda Eesti meistriks kahe kindla matišvõiduga Gediryn Rae (kehakaalus kuni 48 kilogrammi).

Poistest jõudis samas vanuseklassis pronksile Grevo Luup (–55 kg).

U21-klassis teenis esimese meistrikulla Kadi Lõhmus (–57 kg). Hõbemedalid said kaela Marianne Tornijainen (–57 kg) ja Gediryn Rae (–48 kg). Pronksmedali vääriliselt maadlesid Grevo Luup (–55 kg) ja Merily Kopelmaa (–52 kg).

Judoklubi Samurai judotüdrukud teenisid kokkuvõttes U16- vanuseklassis teise koha ja U21s kolmanda koha karika.

Võistlustel osales üle 200 noorsportlase 21 klubist.