T, 21.03.2023

GALERII ⟩ Omavärav, abi VARilt ja pikema kõrre tõmme nurgalöögi järel: Vapruse ja Kalju lahing pakkus draamat rohkem kui rubla eest

Omavärav, abi VARilt ja pikema kõrre tõmme nurgalöögi järel: Vapruse ja Kalju lahing pakkus draamat rohkem kui rubla eest
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärnu Vaprus tegi Nõmme Kaljuga koduväljakul 1:1 viigi.
Pärnu Vaprus tegi Nõmme Kaljuga koduväljakul 1:1 viigi. Foto: Mailiis Ollino

Tänavuse vutihooaja esimene kodumäng annab Pärnu Vapruse jalgpallimeeskonnale ja fännidele põhjust rõõmustada: võrdsete heitluses Nõmme Kaljuga teeniti tabelisse viigipunkt.

Mängule andis tooni kätte Vapruse õnnetu omavärav neljanda minuti lõpus, kui Kalju poolkaitsja Henri Järvelaidi vasakult äärelt teele saadetud tsenderdus Vapruse karistusalas Alex Matthias Tamme peapuutest viie meetri jooneni keris ja kaitsja Kevin Aloe üritas palli vastase eest peaga ohutusse kohta suunata. Paraku ebaõnnestus see sooritus täielikult ja mänguvahend vihises püüdmatult õkva väravasuul seisnud Ott Nõmme selja taha.

Oma kätte saanud, jättis pealinna tiim pärnakatele küllalt palju tegutsemisvabadust ja isukalt vastase karistusala ümber oma võimalusi noolinud Vapruse mängijad jõudsid paaril korral skooritegemisele küllaltki lähedale.

Märksõnad
Tagasi üles