Video ⟩ Feliks Küti uued laulud on teinud Tipist ja Täpist taas staarid

Copy
Endla teatri muusikajuht Feliks Kütt tõdeb, et kitarri ta mängib küll, aga muusikat loob peaasjalikult arvuti taga. Pildile püüdsime ta Tipi ja Täpi laulude salvestamiselt.
Endla teatri muusikajuht Feliks Kütt tõdeb, et kitarri ta mängib küll, aga muusikat loob peaasjalikult arvuti taga. Pildile püüdsime ta Tipi ja Täpi laulude salvestamiselt. Foto: Urmas Luik

“Täpp-tipp,” kordab näitleja Kati Ong. Ja proovib pisikeses salvestusruumis Endla teatri muusikajuhi Feliks Küti näpunäidete järgi sama emotsiooni kätte saada, nagu tal on laste ees laval Tippi mängides.

Tipitäpilise lastelavastuse jaoks – laval on neid täppe tõesti vist tuhandeid, nii lamedaid kui palli kujul – loodud uusi Tipi ja Täpi laule on saatnud säärane menu, et näitleja enda lapsedki ei jätvat teda kodus rahule. “Põhiasi on, et emme, laula Tippi-Täppi, siis hakkan otsast peale ja jälle laulan,” tõdeb Ong. “Ja nüüd, kui Feliks on mingil kujul meile juba salvestusi jaganud, pean kogu aeg panema neid telefonist peale ja nad tahavad valida, mis laulu ma panen.”

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles