SUUR PILDIGALERII Kullamäe sõimas poolajal mehed läbi ja Sadama kossutiim seljatas 824 fänni ees Rapla

Pool tundi enne Pärnu Sadama ja Rapla Avis Utilitase korvpallilahingut ei leidunud enam suvepealinna spordihalli parklas autole kohta ja saali täitis mõnus sumin.

Viimaks tuli kohale kiiduväärt 824 pealtvaatajat, sest siinsed kossumehed vajasid kuuendat meest platsile: olid ju pärnakad kolme võiduni kestvas Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseerias mängudega 0:1 taga, sest kaotasid avalahingu võõral väljakul lisaajal 93:95.

Avaveerand kuulus Mihkel Kirvesele: Sadama kapten kõmmutas lühikese ajaga üheksa silma ja Pärnu haaras kaheksapunktise edu. Kümne minuti täitudes jäi sellest alles neli (20:16).