FOTOD Pärnu fitnessisportlane krooniti Hispaanias Euroopa meistriks

Valeria Kopajeva teenis EMil esikoha ja kolm pronksi.
Valeria Kopajeva teenis EMil esikoha ja kolm pronksi. Foto: Ramil Lipp

Suvepealinna sportlased tegid Hispaanias Santa Susannas toimuvatel Euroopa kulturismi ja fitnessi meistrivõistlustel ilusaid etteasteid.

Pärnu klubis Tiim Go Fit Ramil Lipu käe all treeniv Valeria Kopajeva võistles neljas kategoorias ja teenis kõigis medali.

17aastane pärnakas krooniti Euroopa meistriks juunioride avatud kategoorias artistic fitness. Pronksmedali saavutas Kopajeva nii üle 166sentimeetriste juunioride bikiinifitnessis, naiste bikiinifitnessis (–172 cm) kui 168sentimeetriste naiste artistic fitness’is.

Kaks nädalat tagasi võitis noor pärnakas Eesti karikavõistlustel kolm esikohta

Annika Absalon saavutas neljanda koha.
Annika Absalon saavutas neljanda koha. Foto: Sigrid Absalon

Pärnu klubi OG Gymi esindav Annika Absalon saavutas kuni 166sentimeetriste juunioride bikiinifitnessis neljanda koha. Kuni 164sentimeetriste naiste konkurentsis jõudis Absalon poolfinaali ja lõpuprotokolli märgiti talle 13. koht.

Tiim Go Fiti võistlejad Hispaanias: Ramil Lipp (vasakult), Elerin Kaasik, Valeria Kopajeva ja Agne Kiviselg. Foto: Tiim Go Fit

Elerin Kaasik (Go Fit) võistles kuni 160sentimeetriste naiste bikiinifitnessis, jõudis 27 sportlase konkurentsis poolfinaali ja lõpetas võistluse 12. kohaga.

EMil kutsuti lavale ka suvepealinlane Agne Kiviselg, kellele anti üle autasu eelmise aasta maailma edetabeli võidu eest.