VIDEO Vaprus jättis 815 fänni ees kolm punkti võtmata

Pärnu Vapruse fänniarmee tegi suvepealinna esindusstaadionil kõva häält.
Pärnu Vapruse fänniarmee tegi suvepealinna esindusstaadionil kõva häält. Foto: Svetlana Tšižova

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskonnal oli meistriliigas võimalus vahetada neljas koht kolmanda vastu, ent koduväljakul jäädi liiga punasele laternale Harju Laagrile 0:1 alla.

815 pealtvaataja ees löödi matši ainus värav viiendal minutil, kui skoori tegi Harju äärekaitsja Daniil Rudenko.

Vapruse poolkaitsja Reno Mark tõdes mängu järel, et arvestades pärnakate selle hooaja minekut, tulnuks Laagri vastu võtta kolm kohustuslikku punkti. “Harju oli täna parem võistkond. Kehv esimene poolaeg lõpetas meile mängu ära, teisel istusid nad kaitses, sealt on neid juba raske murda,” tunnistas 22aastane pallur.

15 vooru järel juhib meistriliigat 38 silmaga FC Flora, kellele järgnevad Levadia (34), Tallinna Kalev (24), Vaprus (22), Kuressaare (18), Nõmme Kalju (17), Paide (15), Narva (13), Tartu (13) ja Harju (9).

Pärnakad tulevad uuesti platsile 6. juunil, minnes võõrsil vastamisi Kaljuga.