E, 2.10.2023

Kolmapäevakross läks täistuuridel käima

Facebook
Comments
Noored motomehed sööstavad rajale.
Noored motomehed sööstavad rajale. Foto: Alari Jüriöö/Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon

Pärnu motoklubi traditsioonilise Kolmapäevakrossi sarivõistluse teisel etapil kihutas lennuvälja motopargi rajal poolsada sportlast ja paremus selgus kolmes arvestuses.

“Meie klubi lahtine treeningvõistlus Kolmapäevakross on juba üle paarikümne aasta meelitanud Pärnusse omavahel mõõtu võtma nii Eesti kui lähiriikide tippsõitjaid ja algajaid motosportlasi,” rääkis Pärnu motoklubi raudvara Jüri Makarov, lisades, et osa maist oktoobri lõpuni kestva sarja etappe sõidetakse Potsepa liivakarjääri rajal.

Suurte soolode klassis pani kahe sõiduvõiduga oma paremuse maksma Tanel Rauk Jõhvi motoklubist, teiseks tuli pärnakas Karl Saat ja kolmas oli Danel Dreving Paikuselt. Esikolmikule järgnesid Marek Sonn Motoextreme’i tiimist ja Tristan Loob ning Mart Vandel Pärnu motoklubist.

Noorte motosportlaste konkurentsis teenis esimese auhinna Redmoto klubi kasvandik Jakob Burmann, pjedestaali madalamad astmed hõivasid kodurajal sõitnud Leslie Puller ja Theo Kolts. Esikuue hulka mahtusid veel Enri Lustus Sõmerpalust, pärnakas Rasmus Arukase ja Johann Hansman tiimist KTL Racing.

Külgvankrite võidukihutamise võitsid Kevin ja Kenny Vahter Koselt, teiseks tulid Aron Kaurit ja Reio Rosin (AYR KTM) ning kolmanda koha saavutasid Sven Pintšuk ja Mihkel Kütt klubist D&T. Janek ja Jost Lootus said Pärnu parimana neljanda koha ja Paikuse klubi ekipaaž Uuno Päll - Saire Päll oli viies.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles