14aastane golfitalent tuli taas riigi meistriks

Eesti löögimängu meistriteks tulid Hannah Õunap ja Richard Teder.
Eesti löögimängu meistriteks tulid Hannah Õunap ja Richard Teder. Foto: Joosep Martinson

White Beach Golf võõrustas kolmel päeval Eesti rajamängu meistrivõistlusi, mis tõi 110 golfarit Valgeranda.

Kokku jagati Pärnumaal välja kuus meistritiitlit: mõõtu võeti meeste, naiste, kahes mid-amatööride ning mees- ja naisseenioride klassis.

Naiste hulgas triumfeeris kodupubliku rõõmuks Valgeranna golfiklubi 14aastane esindaja Hannah Õunap, kes tuli Maarjamaa tšempioniks mullugi.

Õunap näitas 11 naise konkurentsis võimu juba kvalifikatsioonis, kui läbis raja –4ga ja edestas Anete Liis Adulit (Estonian Golf ja Country Club, –1) kolme löögiga.

Veerandfinaalis alistas siinne golfitalent 7:6 Danielle Truusa, poolfinaalis 6:5 Meribel Malva ja eelmise aasta finaali kordusetenduses 3:2 Aduli.

Meeste konkurentsis krooniti uueks meistriks 18aastane Richard Teder (Estonian Golf & Country Club), kes alistas finaalis tiitlikaitsja Mattias Varjuni (Niitvälja Golf) 4:2.

Peale medalite jagati Pärnumaal peetud esivõistlustel olulisi maailma edetabelipunktegi.