Video Vähemuses mänginud Vaprus teenis valitseva Eesti meistri vastu punktilisa

Karl Hütt
Pärnu Vaprus Eesti meistriliiga asub turniiritabelis kolmandal kohal.
Pärnu Vaprus Eesti meistriliiga asub turniiritabelis kolmandal kohal. Foto: Svetlana Tšižova

Enamiku matšist vähemuses mänginud Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond viigistas võõrsil Premium-liiga 23. kohtumises FC Floraga 1:1.

Juba 21. minutil teenis Vapruse mängija Reimo Madissoo punase kaardi, mis tähendas seda, et pärnakad pidid jätkama ühe mehega vähem kui vastased. Hoolimata sellest ei löödud esimesel poolajal väravaid.

51. minutil viis FC Flora juhtima Märten Kuusk. Siiski ei olnud matš sellega läbi, sest 77. minutil viigistas Kevin Aloe kauglöögiga seisu ja lõpptulemuseks jäi 1:1.

Pärnu Vaprus asub turniiritabelis kolmandal kohal. Järgmisena mängib Vaprus 1. augustil Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis Pärnu Rannastaadionil esiliiga B-tasandil osaleva Ida-Virumaa FC Alliance’iga.