PJK teenis hooaja esimese võidu 23. voorus

Kui hooaeg algas märtsis, siis PJK sai esimese võidu üle rõõmu tunda augustis.
Kui hooaeg algas märtsis, siis PJK sai esimese võidu üle rõõmu tunda augustis. Foto: Mailiis Ollino

Viis kuud kestnud ootus sai läbi: Pärnu jalgpalliklubi (PJK) tundis tugevuselt kolmandal tasemel ehk esiliiga B-tasandil esimest korda võidurõõmu, kui 23. voorus alistas võõral väljakul Nõmme Kalju duubelrivistuse 2:1.

Tabeli lõpuosa satside lahingut ilmestas kaljukate robustsus: Hiiu kunstmurustaadionil saadeti platsilt minema koguni kolm nõmmekat ehk kodumeeskond lõpetas matši kaheksakesi. 49 pealtvaataja ees välkus punane kaart 14., 47. ja 84. minutil.

Gert Oleski juhendatavad pärnakad jäid kaotusseisu kaheksandal minutil, kui Rasmus Suits toimetas palli oma väravasse. 41. minutil oli Kalju kord mänguvahend enda võrku susata, kui omaväravaga sai hakkama Alfred Jüriöö. PJK-le tõi kolm silma Veiko Vespere, kes realiseeris 79. minutil penalti.

Suvepealinlased asuvad seitsme punktiga endiselt tabeli viimasel real. Esiliiga B-tasandit juhib 48 silmaga Tallinna Kalevi duubel, liidrile järgnevad Kuressaare U21 (45), Narva U21 (42), Tartu Welco (40), Tartu Kalev (40), Viljandi Tulevik (34), Tartu Tammeka U21 (27), Kalju U21 (21) ja Läänemaa (20).