Stardipuu taha kinni jäänud krossiäss andis vägeva etenduse

Pärnu motoklubi kasvandik Joosep Pärn (nr 612) kihutas Eesti meistrivõistlustel hõbemedali vääriliselt. Foto: Eesti mootorrattaspordi föderatsioon

Meistrisarja viimasel etapil Langel läks MX2 klassis võistlev pärnakas Joosep Pärn tiitli eest heitlema sarja liidri Kaarel Tilgaga.

Esimeses sõidus pani oma paremuse maksma Martin Michelis, teisena lõpetas Tilk ja kolmas oli Pärn. Teist sõitu asus stardi järel juhtima Tilk, kuid juba kolmandas kurvis möödus temast Michelis ja kolmanda koha võttis nagu avasõidus sisse Pärn. Tilk püsis pikka aega liidri tempos, kuid sõidu keskel tuli sissekukkumine ja Michelis pääses eest ning võitis lõpuks kindla esikoha. Tilk jätkas pärast kukkumist teisena ja sellel positsioonil tuli ta finišisse. Pärn lõpetas sõidu taas kolmandana.