Noored motomehed kihutasid Maardus pjedestaalile

Noored krossisõitjad sööstavad rajale.
Noored krossisõitjad sööstavad rajale. Foto: Kalle Allik

Pärnu motoklubi võidusõitjad teenisid Maardus Eesti noorte karikasarja eelviimasel etapil kolm poodiumikohta.

65 ccm masinaklassis pidi 10aastane Theo Kolts tunnistama kahe sõidu kokkuvõttes Enri Lustuse ja Gregor Lootuse paremust. Esimeses sõidus kolmanda ja teises kuuenda koha saanud Kolts teenis nooremate poiste arvestuses Rasmus Nääri järel ja Erki Raudnageli ees teise auhinna. MX-hobiklassis oli Maardus mõlemas sõidus kiireim Gren Laht, teiseks tuli pärnakas Mati Nuut ja kolmandaks Karl Linke. 85 ccm juunioride klassis kihutas Pärnu motoklubi sportlane Leslie Puller Lucas Leoki ja Aston Allase järel kolmanda koha vääriliselt.

50 ccm tsiklitel kihutanud poistest oli parim Ruben Tees ja Quad 100 klassi arvestuses tuli esikohale Pätrik Ilm. Laste ATV konkurentsis võitis mõlemad sõidud lõunanaaber Roberts Valdmanis ja MX Openi klassis oli kiireim Tanel Rauk.

Noorte karikasarja viimane etapp sõidetakse 24. septembril Rakveres Pikametsa krossirajal.