FOTOD JA VIDEO Vändra naised krooniti rahvaliiga meistriks

Vändra Vapruse naised võidutsesid rahvaliigas.
Vändra Vapruse naised võidutsesid rahvaliigas. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Laupäeva õhtul lasti Tallinnas Sportland Arenal saluuti pärnumaalaste auks. Nimelt toimus pealinnas naiste rahvaliiga tugevama taseme ehk A-tasandi finaal, kus Vändra Vapruse naised alistasid 1:0 FC Nõmme Unitedi.

Vändralannad sammusid 135 pealtvaataja ees platsile favoriidina – olid nad ju võitnud põhiturniiri ja juba korra nõmmekad alistanud (3:1).

Vändra Vapruse naised võidutsesid rahvaliigas. Foto: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Esikohamatšis lõi ainsa värava Marie Saar, kelle tabamus sündis 27. minutil. Nõmme võrk sahises ka kuus minutit varem, ent kohtunik tuvastas karistusalas Vändra mängija käega mängu ja värav tühistati.

Kulla said kaela Monica Raaga (kapten), Heleri Vesik, Kristel Lepik, Liisa Soosaar, Evely Metsniit, Kristin Krais, Lisandra Nurmesalu, Marike Mangusson, Marie Saar, Triin Sutt, Airin Laasma, Jaanika Peterson, Maive Runtal, Elis Krais, Katrin Juro, Janne Reinsalu, Melissa Pert, Grete Pijon, Andra Ailjama ja Cätlin Pärnala.

Pärnumaalased teenisid A-tasandil ühe medalikomplekti veel, kui Pärnu Vapruse naiskond alistas pronksimatšis 1:0 Kohila Püsivuse. Suvepealinlaste eest skooris Marie-Elisabeth Pismenjuk.

Rahvaliiga A-tasandil lõi kaasa kaheksa naiskonda.

Pärnu Vapruse naiskond lõpetas hooaja pronksiga.
Pärnu Vapruse naiskond lõpetas hooaja pronksiga. Foto: Pärnu Jk Vaprus Naiskond/Facebook